Usługi

Na Początek

W czym tak naprawdę się specjalizujemy, oraz jakie usługi znajdziecie w naszej ofercie to wszystko znajdziecie poniżej. Prosimy zapoznać się z naszą całą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu jeśli pojawią się jakieś wątpliwości.

W Ofercie znajdziesz

Serwis posprzedażowy

Nie zostawiamy naszych klientów „na lodzie” – zakończenie zlecenia nie oznacza końca kontaktu.

Filmy instruktarzowe

Do każdego zlecenia nagrywamy film, dzięki któremu dowiedzą się Państwo, jak samodzielnie obsługiwać swoją stronę.

PHP / CSS3 / WORDPRESS

Zaprojektowane przez nas strony działają na znanym wszystkim CMS – WordPress.

Pozycjonowanie

Każda z firm, która podejmie z nami współpracę, otrzyma  1 miesiąc pozycjonowania za darmo.

Optymalizacja SEO&SEM

Wszystkie ze stron, które wychodzą z naszej pracowni, zostają dokładnie zoptymalizowane pod kątem algorytmów Google.

Copyrighter

Klientom, którzy nie mają czasu na przygotowanie tekstów na stronę internetową, oferujemy stworzenie od podstaw profesjonalnej zawartości witryny.

Sklepy Interntowe

Kompleksowo przygotujemy w pełni funkcjonujący sklep internetowy ze wszystkimi obowiązującymi na dzisiejszym rynku funkcjami.

Responsywność

Każda strona, niezależnie od budżetu, działa w pełni poprawnie na urządzeniach mobilnych – u nas to podstawa!

Pytania?

Starając się wychodzić na przeciw naszym przyszłym klientom, projekt nowej witryny internetowej u nas nic nie kosztuje. Cały etap płatności zaczyna się dopiero po akceptacji zaproponowanego projektu nowej lub modyfikacji starej strony internetowej. Nie kupują Państwo zatem „kota w worku”, a świadomie wybierają przedstawiony projekt.

Większość firm z branży tworzenia stron internetowych urywa kontakt po zakończeniu zlecenia. U nas taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca. Szanujemy każdego klienta, który podejmuje z nami współpracę, dlatego zawsze może on liczyć na naszą pomoc.

Nie lubimy niczego komplikować. Spotykamy się na kawę w jakiejś dobrej restauracji lub u nas, w biurze. Omawiamy dokładne szczegóły zlecenia, czyli co, gdzie, jak i za ile? Analizujemy projekt, spisujemy umowę, po czym wykonujemy swoją pracę najlepiej jak potrafimy. Zadowolony klient wynagradza naszą pracę w formie zastrzyku gotówki i wszyscy cieszymy się owocną współpracą na kolejne lata.


Powered by keepvid themefull earn money