Project quotation

Końcówki z budowy

Zaawansowany portal ogłoszeniowy z panelem CMS oraz pełną administracją.

Projekt ten został zrealizowany przez nas w 100 % od pierwszej linii kodu oraz pierwszego widoku zaprojektowanego przez nasz dział UI/UX.

Naszym zadaniem przy współpracy z klientem była również pomoc przy sporządzeniu specyfikacji MVP portalu. Podsumowując zadanie wykonane od A do Z.

Warto dodać, że projekt na urządzenia mobilne został tak stworzony aby użytkownicy odwiedzający portal na urządzeniach mobilnych czuli się jak by była to pełnoprawna aplikacja mobilna.

Kolejnym kluczowym elementem zlecenia był jego czas wykonania, było to 40 dni roboczych dodatkowo warto dodać że system ten został oddany kilka dni przed terminem oraz został on przetestowany przez zewnętrzną firmę zajmująca się takimi zadaniami. Testy przeszły w 100 % pomyślnie, błogosław Panie naszego głównego developera który ma bzika na punkcie pisania testów do wszystkiego co tylko możliwe.

Dodatkowo została również przez nas stworzona prosta aplikacja mobilna na system Android, przekierowująca do portalu ogłoszeniowego w wersji web.

SESJO

System CRM, który umożliwia relacje zarówno ze stałymi klientami, jak i nowo nawiązanymi kontaktami.

Sesjo jest to nasz własny produkt, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. Jest to system CRM, który umożliwia relacje zarówno ze stałymi klientami, jak i nowo nawiązanymi kontaktami, które dzięki systemowi sesjo.pl zamienią się w długofalowych klientów. Co sprawia, że jest on wyjątkowy? To jedyny taki system CRM, w którym można nie tylko przeprowadzać telekonferencje, ale także użyć kamerki i to bez żadnych przekierowań na Zoom czy Google Meet. W trakcie spotkań jest możliwość przeprowadzenia głosowania LIVE. Każdy uczestnik otrzymuje powiadomienie w formie wiadomości SMS o nadchodzącej sesji/spotkaniu, dzięki czemu nie da się jej przegapić. Funkcje systemu sesjo.pl umożliwiają m.in.:

  • ● Zbudowanie struktury firmy po swojemu pozwala utrzymać panującą organizację i zaoszczędzić sporo czasu,
  • ● Tworzenie grup, przez co pracownicy i klienci znajdujący się w systemie podzieleni są w prosty i czytelny sposób,
  • ● Spotkania 1:1, dzięki którym można bezpośrednio spotkać się z potencjalnym klientem i poświęcić mu swój czas i uwagę.
  • ● Podczas konwersacji z pojedynczym klientem można również tworzyć notatki, dzięki czemu nawet po dłuższej przerwie będziemy na bieżąco. Wchodząc na konwersacje z klientem, widoczne dla nas są również wszelkie dane na jego temat.
  • ● Kalendarz znajdujący się w systemie zapisuje wszystkie nadchodzące wydarzenia, ponadto w niedalekiej przyszłości kalendarz w systemie sesjo.pl zostanie zintegrowany z kalendarzem Google.
Street Deal

Portal ogłoszeniowy, na którym można w szybki i prosty sposób dodać licytację lub wziąć w niej udział.

Jest to portal ogłoszeniowy, na którym można w szybki i prosty sposób dodać licytację lub wziąć w niej udział. Na portalu Street deal mamy możliwość edycji swoich danych, wystawionych ogłoszeń czy sprawdzić przebieg licytacji, w których bierzemy udział. Sama licytacja także przebiega bezproblemowo - licytować możemy zarówno bezpośrednio ze strony głównej, jak i poprzez kliknięcie przycisku „aukcje” znajdujący się na górze.

Clixs

Portal ogłoszeniowy z panelem CMS oraz pełną administracją.

Klient ten został przejęty przez nasz zespół w momencie kiedy jego rozwój był mocno rozbity na różnego rodzaju zadania, które zostały po poprzednim teamie developerskim oraz zadania całkowicie nowe do wdrożenia.

Nasz doświadczony zespół programistów, na początku zajął się usprawnieniem portalu pod względem UX oraz przepływem użytkowników, oraz udoskonalenia związane z SEO portalu w oparciu o uwagi Agencji Marketingowej zajmującej się SEO portalu. Mnogość modułów oraz funkcjonalności zawartych w portalu stała się nierozłączną częścią naszego teamu, do dzisiaj współpracujemy oraz wdrażamy nowe moduły i rozwiązania w nawiązaniu o rozmowy z klientem oraz własne pomysły usprawniające pracę portalu oraz jego użytkowników.

InstGrow

Jest to projekt wykonany przez naszą drużynę od samego początku. Strona została stworzona na podstawie Laravel, JavaScript oraz Boostrap 4. Warto wspomnieć także o stworzeniu Scrapp do Instagrama, dzięki czemu będąc na stronie InstGrow, możesz wyszukać profil danej osoby i zobaczyć jej zdjęcia bez konieczności przekierowania na Instagram. W niedalekiej przyszłości na stronie pojawi się m.in.: generator hasztagów czy generator nazwy profilu.

Realizuj z nami swoje cele i marzenia!

Pomysły klientów które wdrażamy już od 3 lat oraz reklamy, które kreujemy stają się częścią wspólnej historii, którą tworzymy wraz z naszymi klientami.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że razem możemy tworzyć Państwa marzenia o rozwoju i samorealizacji, a to wszytko dzięki reklamie, stronom internetowym, sklepom oraz treściom, które tworzymy tylko dzięki Wam!

Website
Development
Indywidualne projekty stron firmowych, wizytówek i nie tylko. Dedykowane funkcje i moduły
Ecommerce
Development
Odpowiednio przygotowane szaty graficzne z systemami opartymi o podstawowe funkcje sklepu online
Web Software
Development
Profesjonalne wdrożenia w oparciu o technologie PHP, LARAVEL, JS, REACT, VUE, Boostrap 4, SASS
Technologie na których opieramy nasze projekty to : PHP, Laravel, JS, SASS, HTML5, REACT, VUE, Boostrap 4, API, NODE.js, Webpack

Wybierz funkcjonalnośći, które Cię interesują

Szacowany koszt

0 PLN

Skontaktuj się z nami, by otrzymać darmową konsultacje.

Loading...

What would you like to do?