Zaawansowany portal ogłoszeniowy z panelem CMS oraz pełną administracją.

Projekt ten został zrealizowany przez nas w 100 % od pierwszej linii kodu oraz pierwszego widoku zaprojektowanego przez nasz dział UI/UX.

Naszym zadaniem przy współpracy z klientem była również pomoc przy sporządzeniu specyfikacji MVP portalu. Podsumowując zadanie wykonane od A do Z. 

Warto dodać, że projekt na urządzenia mobilne został tak stworzony aby użytkownicy odwiedzający portal na urządzeniach mobilnych czuli się jak by była to pełnoprawna aplikacja mobilna 

Kolejnym kluczowym elementem zlecenia był jego czas wykonania, było to 40 dni roboczych dodatkowo warto dodać że system ten został oddany kilka dni przed terminem oraz został on przetestowany przez zewnętrzną firmę zajmująca się takimi zadaniami. Testy przeszły w 100 % pomyślnie, błogosław Panie naszego głównego developera który ma bzika na punkcie pisania testów do wszystkiego co tylko możliwe. 

Dodatkowo została również przez nas stworzona prosta aplikacja mobilna na system Android, przekierowująca do portalu ogłoszeniowego w wersji web.

Osoby zainteresowany pełna listą funkcjonalności jakie zostały przez nas wdrożone do wyżej wymienionego portalu zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy. 

Zapraszamy serdecznie do osobistej oceny naszej realizacji.


Wyzwania

Przygotowanie specyfikacji, Połączenia API, Zaprojektowanie portalu od A do Z, Testy zewnętrzne, Krótki czas realizacji, Aplikacja mobilna system Android

Klient

Koncowkizbudowy.pl - Portal Ogłoszeniowy

Wykorzystane Technologie

PHP, LARAVEL, JS, SCSS, API
Przejdź do strony