Strona Firmowa z dedykowanym panelem CMS + system rejestracji ONLINE

Realizacja wdrożenia nowoczesnej strony w oparciu o dokładne wymagania klienta była dla nas nie lada wyzwaniem. Wymaganiem podstawowym była nowoczesność oraz oryginalność na tle konkurencji w branży stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Nowoczesne elementy, zaprojektowane oraz wdrożone w pełni przez nasz od pierwszego wyświetlenia strony, ukazują pełną ofertę gabinetu.

Oryginalne interaktywne animacje oraz grafiki spersonalizowane do każdej z podstron mające na celu urozmaicić wizualną część strony spełniają swoje zadanie w 100 % Dedykowany projekt, wdrożony w oparciu o indywidualny system CMS z modułem rejestracji ONLINE pacjentów ukazuje nowoczesność funkcji na tle konkurencji. W pełni konfigurowany moduł rejestracji, wdrożony przez nasz zespół cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Strona została w pełni przygotowana do urządzeń mobilnych tak aby każdy z klientów przychodzi mógł swobodnie skorzystać z funkcji jakie zawarliśmy podczas wdrożenia.

Wyzwania

Dedykowany projekt graficzny, stworzenie spersonalizowanych infografik na każdej z podstron, Dedykowany CMS z modułem obsługi Bloga, edycji treści na każdej z podstron oraz moduł rejestracji wizyt ONLINE połączony z systemem płatności ONLINE.

Klient

PRAKTIDENT Medical & Beauty Clinic

Wykorzystane Technologie

PHP, Laravel, JavaScript, Boostrap 4, VUE, API, Online Payment
Przejdź do strony