Nasze usługi

Website
Development
Indywidualne projekty stron firmowych, wizytówek i nie tylko. Dedykowane funkcje i moduły
Ecommerce
Development
Odpowiednio przygotowane szaty graficzne z systemami opartymi o podstawowe funkcje sklepu online
Web Software
Development
Profesjonalne wdrożenia w oparciu o technologie PHP, LARAVEL, JS, REACT, VUE, Boostrap 4, SASS

Etapy współpracy

Jak wyglądają pierwsze krotki jakie są potrzebne aby rozpocząć pracę nad Twoimi pomysłami.
01. Omówienie pomysłu
Dokładne omówienie pomysłu w oparciu o zalety wady oraz rozwój projektu, dzięki któremu będziemy w stanie dokładnie określić jakich technologi warto użyć aby jak najlepiej wdrożyć planowane zadania.
02. Projektowanie
Na podstawie wcześniej przygotowanej wspólnie dokumentacji oraz wstępnych wymagań, rozpoczyna się kolejny etap, który odpowiedzialny jest za zaprojektowanie szaty wizualnej tak aby w jak najlepszy sposób zawrzeć wszystkie wymagania klienta oraz przygotowanie mapy funkcji, które następnie będą wdrażane w życie.
03. Code development
Etap tej jest odpowiedzialny za przeniesienie pomysłu oraz zaakceptowanego projektu w życie. Nasz zespół developer przykłada wszelkich starań aby wcześniej omówiona strategia oraz funkcjonalności zostały zaimplementowane do świata cyfrowego w jak najlepszej formie.

Nowoczesne technologie

Z jakich technologi korzystamy na co dzień, pisząc kod dla naszych klientów.
Technologie, których używamy zostały mocno zakorzenione w naszym zespolę developerów. Jako grupa zgranych programistów świadomie dzielimy się między sobą doświadczeniem oraz nowymi rozwiązaniami.
Technologie na którym opieramy nasze projekty to : PHP, Laravel, JS, SASS, HTML5, REACT, VUE, Boostrap 4, API, NODE.js, Webpack